DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Stránky o výrobě všeho možného i nemožného

archiv
Tady najdete staré články vyřazené ze sekce NOVINKY
BŘEZEN 2008
30.3.2008
Konečně jeden jarní den! Polepšila jsem se - jak jsem slíbila - a nafotila hodiny a svíčky. Všechno je v návodech. Ještě zpětně k Velikonocům - jedno z využítí košíčku s trojitou osnovou.

TAKY JSME PŘEKROČILI PRVNÍ STOVKU NÁVŠTĚVNÍKŮ. DĚKUJU!
26.3.2008
Tak je po zasněžených Velikonocích.. Beránek sněděnej, z vajíček pomazánka a pomlázka už zase schne za skříní.. Ještě mi zbývá přidat tip na výrobu svíček a découpage na hodiny, tak se budu snažit to co nejdřív napravit. A nezapomeňte! V neděli se mění čas! Ve dvě budou tři.
 
21.3.2008
VESELÉ VELIKONOCE
19.3.2008
Přidala jsem novou sekci PEDIG - NÁVODY, kde najdete základy pletení, barvení a návod na košík s trojitými osnovami. Do budoucna určitě přibydou další.

Tak jsem přidala můj profil a na návodu na košíček se pracuje.

18.3. 2008
Upletla jsem nový košíček a nafotila k němu podrobný návod. Už brzy ho přidám do návodů.
Taky jsem se na základě připomínky rozhodla přidat nějaký můj profil, takže všechno bude.
Už brzy!
14.3.2008
Tak věnec je hotov. Podrobný návod najdete v sekci TIPY A NÁVODY. Jinak děkuju všem zúčastněným
13.3.2008
Momentálně - kromě úpravy a dopiplávání stránek - vyrábím velikonční věneček a fotím postupně všechny práce, abych mohla přidat podrobný návod.

KVĚTEN+ČERVENEC 2008

4.5.2008

Konečně jsem se dokopala k dopletení želvy. Jak říká sultán Solimán (vládce náš, slunce naše jasné) : "Volejte sláva a tři dni se radujte!" Všechno jsem to nafotila, takže tady předkládám.

Ze psa máme nadále satelit s krunýřem a náhubkem, nožka se nám nějak špatně hojí. Děláme řepíkový koupele a pravidelný převazy. Mysleli jsme, že v tuhle dobu už bude normálně běhat.

  

Ve čtvrtek a pátek se u švagrů pořádá velká sádrokartonová párty, tak jsem se se skoroneteřema domluvila, že přijdou na pletařskej kroužek. Tak něco snad nafotíme a přidáme sem.

V návodech nám přibyla COPÁNKOVÁ UZAVÍRKA. Snad je to z návodu pochopitelný a srozumitelný. Co se týče želvy, na tu jsem návod netvořila. Ten je z knížky HRÁTKY S PEDIGEM. Kdyby měl někdo případně zájem, můžu naskenovat a dodat. Akorát želvu příliš nedoporučuju pro úplný začátečníky, protože je opravdu časově náročná. Navíc některý části návodu mi úplně nevyhovovaly (jak už to u mě - potížisty - bejvá), tak jsem volila nějaký pro mě přijatelný náhradní řešení..

   

Taky bych znova chtěla poděkovat všem návštěvníkům, už máme na počítadle přes 200!

8.6.2008

Momentálně dochází v naší domácnosti k dost náročným přestavbám, takže není čas na nic jinýho než na práci pro práci a na práci doma. Až se zase ubydlíme, přidam nějaký fotky a novinky.

19.7.2008

Vlk taky sliboval.. Utek další měsíc a já nic... Už jsme doma jakž takž zabydlený, ale zase jsem měla spoustu jiný práce. Zrovna jsme se vrátili z doooost krátký dovolený. Na výrobu čehosi prostě čas nezbejvá.. Ale určitě se polepšim... Třebas už brzo...

nahoru